OpenGeofiction:About/PL

From OpenGeofiction
Jump to navigation Jump to search
Translation - Noun project 987.svg English (authoritative) • hrvatski • polski • српски

Translation provided by Rustem Pasha on 14 September 2021. To help translate documentation into your language, please see the standards and documentation forum.

O OpenGeofiction

OpenGeofiction (OGF) to platforma do wspólnego tworzenia fikcyjnych map. Społeczność OpenGeofiction wywodzi się z różnych środowisk, kultur, zawodów i grup wiekowych. Jesteśmy twórcami map, którzy wykorzystują swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię do stworzenia fikcyjnego świata, osadzonego w czasach współczesnych i kładącego nacisk na realizm. Nasz świat nie zawiera elementów fantastycznych, takimi jak orki, elfy czy kosmici. Są tu raczej elektrownie, autostrady i osiedla mieszkaniowe zestawione z malowniczymi starymi miastami, pięknymi parkami narodowymi i samotnymi plażami.

OpenGeofiction zostało założone przez Thilo Stapffa thilo i Johannesa Bouchaina {{OGF user|joschi81} jako eksperyment oparty na oprogramowaniu projektu OpenStreetMap®. Serwery są obecnie obsługiwane przez użytkownika Luciano. Ponieważ nasza strona jest oparta na tej platformie, wszystkie edytory map i inne narzędzia odpowiednie dla OpenStreetMap® mogą być użyte do tworzenia tego fikcyjnego świata. W związku z tym OpenGeofiction zawiera dane Open Source, z których możesz swobodnie korzystać w ramach parametrów licencji witryny. Więcej informacji można znaleźć na [[stronie dotyczącej praw autorskich i licencji.

Wszyscy użytkownicy, dane użytkowników i usługi OpenGeofiction podlegają zasadom witryny, warunkom użytkowania i warunkom współtwórcy.

Hosting jest wspierany przez członków społeczności.